fbpx
voda-kurenie-baffi

KÚRENIE – Zaistite si teplo domova u profesionálov

Teplo domova je pre človeka tá najdôležitejšia súčasť bývania a bez neho si pohodu domova skrátka neužije. Hocijaký problém v spojení s kúrením vie človeka vždy nepríjemne zaskočiť. A montáž prístrojov určených na vykurovanie rozhodne nie je jednoduchá a netreba ju podceňovať. Nie je vhodné, aby sa človek sám púšťal do opravy, keď sa veci rozumie iba polopatisticky. Nie vždy je samotná oprava je ľahká a sami bez vhodného náradia si nepomôžete. Nechajte to radšej na ľudí, ktorí majú nato náradie a kvalifikáciu. My vám veľmi radi a ochotne pomôžeme.

Zabezpečte si s nami teplo domova radšej pohodlne bez zbytočných stresov. Stačí sa nám ozvať telefonicky alebo cez internet a my vám ponúkneme obhliadku zdarma. To nemáte hocikde.  Zaistite si tak teplo domova u profesionálov, ktorí prídu ochotne za vami. Záručný a pozáručný servis je taktiež u nás samozrejmosťou, takže niet sa čoho obávať. Ak sa niečo dodatočne porúcha, my sa o to znova promptne postaráme. Naše schopnosti a skúsenosti sú mimoriadne bohaté. Hovoria o tom aj pozitívne reakcie, spokojne sa presvedčte sami.

Montáž a diagnostika kotla, demontáž kotla, výmena radiátora alebo montáž podlahového kúrenia. Taktiež i odvzdušnenie radiátorov, výmena ventilov, čerpadiel, výmenníkov. Opravy všetkého druhu. Samozrejme problémom nie je ani kompletná výmena starých vykurovacích telies či výmena rozvodov. Neexistuje je problém, s ktorým by sme si nepodarili.

Jednoducho, ak máte problém s teplom, volajte nás. Volajte kvalitu za dobrú cenu. Naša bezplatná infolinka (+421 908 959 740)  je vám kedykoľvek k dispozícii. Lokalizujeme danú poruchu a zistíme, v čom spočíva daný problém. Všetko promptne vyriešime a vy si tak môžete naďalej užívať pohodlie domova. S nami vás zima nezaskočí.

Kontaktujte Nás TU

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.