fbpx
voda-kurenie-baff

VODA a PLYN – dobrý pomocník, ale zlý pán

Bývanie v bytoch a domoch neznamená len pohodlie a pocit domova. Rozhodne to nie je len tak jednoduché. O domov je potrebné sa pravidelne starať, aby sme sa vyhli neskôr ešte väčším problémom a výdavkom. A to je v dnešnej uponáhľanej dobe mimoriadne ťažké, nakoľko času máme stále menej a problémy iba pribúdajú. A akoby naschvál, vždy v tú najhoršiu chvíľu sa dokáže niečo pokaziť. Najčastejšie problémy sa týkajú hlavne vody a plynu, bez ktorých si bývanie v byte alebo v dome nedokážeme ani len predstaviť.

Ak sa však vyskytne nejaký problém, rozhodne je lepšie uvažovať dopredu, ako potom plakať nad rozliatym mliekom. Je potrebné si uvedomiť, aké škody môže voda a plyn napáchať, ak problém, ktorý nastal, nebudete promptne a odborne riešiť. Nie je to len také ľahké, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Môže sa stať, že zdanlivo opravíte problém, ale problém môže mať i rozsiahlejší charakter. A to nemusí dopadnúť vždy dobre. Myslíte si, že už je všetko v poriadku a v priebehu minút sa môže všetko Voda ako taká je veľmi potrebná pre chod domácnosti a ak dôjde k problému s ňou, domácnosť je v núdzi. Ak dôjde k pretrhnutiu trubky, uvoľneniu ventilov či batérie, nebodaj väčšiemu úniku, voda spôsobí nemalé škody. Pokiaľ bývate v dome bude to iba váš problém a všetko to, čo ste vybudovali, voda môže jednoducho poškodiť. Ak ste nebodaj mimo domu, tak takéto zistenie po príchode domov, nepoteší nikoho. Pokiaľ bývate v byte, problém nie je len váš, ale aj vašich susedov. Môže sa stať že vytopíte nielen seba, ale aj všetkých susedov pod sebou. A keď bývate na vyššom poschodí, nemusíme vám ani len rozprávať, aké to môže mať rozsiahle následky.

 Ani plyn samotný však nie je dobrým pánom. Najhoršie na ňom je, že ho nie je možné ani len vidieť. Len čuchom môžete ucítiť, kedy dochádza k únikom a vtedy je potrebné začať okamžite konať. Únik plynu sa zdá byť na prvý pohľad problém, ktorý nie je vážny. Ale ak sa ho tam nahromadí určité množstvo, môže dôjsť dokonca i k výbuchu. A stačí na tom jediná jedna malá iskrička a môžete razom sekundy prísť o strechu nad hlavou ba dokonca i o život. Preto je potrebné sa pri úniku plynu alebo poškodení prístroja súvisiaceho s plynom zachovať rozumne a zavolať niekoho, kto to dokáže rýchlo a efektívne opraviť, aby ste neprišli ani o jeden cent navyše.

To však nepotrebuje chodiť ďaleko, nakoľko tu máte nás. Poradíme si s plynom i vodou, a zabezpečíme vám rekonštrukciu či opravu, po ktorej sa nemusíte obávať o svoj domov. Všetko čo robíme, robíme s maximálnou opatrnosťou a kladieme mimoriadny dôraz na kvalitu odvedenej práce. S nami sa nemusíte báť ani havárií po oprave, k dispozícii máme pozáručný servis a bezplatnú infolinku, na ktorej nás môžete neustále zastihnúť. 

Kompletné vodoinštalačné práce s nami si budete pochvaľovať. Výmena a montáž toaliet,  sifónov, batérií, flexi hadíc, práčkových ventilov, poistných ventilov, vodomerov a taktiež i zapojenie spotrebičov s garanciou záruky máte s takou kvalitou len u nás. Napojenie kuchynskej linky na vodu či kompletáž kúpeľní je taktiež našou náplňou práce. Dokonca i kanalizačné rozvody nie sú pre nás problémom.

To všetko máte s obhliadkou zdarma a kvalitným servisom, ktorý dostanete len a len u nás. Neváhajte a zavolajte nám. Sme pripravení na akékoľvek otázky ohľadom našich služieb. Sme vám kedykoľvek k dispozícii a dúfame, že s našou širokou ponukou služieb budete nadmieru spokojní. Ak sa chcete presvedčiť o našich kvalitách, spokojne si prezrite pozitívne reakcie našich zákazníkov, ktorí využili naše služby.

Máš Otázky, Potrebuješ pomôcť? Kontaktuje Nás TU

No Comments

Post A Comment