fbpx
hodinovy-manzel-bratislava-baffi

HODINOVÝ MANŽEL – kvalita a nízka cena

Práca okolo bytu alebo domu je nekonečným príbehom, ktorý snáď nikdy nekončí. Vždy, keď to najmenej čakáte, sa vyskytne závada, ktorú je potrebné čo najskôr odstrániť.  Nie vždy však samotná oprava je ľahká a len tak ľahko si sami nepomôžete. Nemáte vhodné náradie, pomôcky a častokrát chýba aj skúsenosť s nápravami takto vzniknutých problémov.

My vám však ponúkame riešenie, ktoré nezruinuje vaše financie a vy si budete môcť užívať dúšky života aj napriek vzniknutej malej nepríjemnosti v domácnosti. Naša firma vám ponúka obhliadku zdarma, takže dopredu zistíte v čom je problém a ako bude prebiehať oprava. Nemusíte sa báť, že budeme nezastihnuteľní. Máme k dispozícii 24 hodinovú havarijnú službu, takže k nám sa dovoláte bez problémov.

Ponúkame vám tak služby profesionála, ktorý má vždy po ruke to najmodernejšie a najkvalitnejšie náradie či príslušenstvo. Profesionálne remeselné práce pre váš dom, byt alebo záhradu získate hlavne u nás. Hodinový manžel v Bratislave a jej okolí sa nebojí žiadnej práce. Riadi sa mottom : Rýchlo, kvalitne a lacno !

Z ponuky čistenia máme k dispozícii napríklad čistenie sifónov, odtokov, drezov, umývadiel, WC, spŕch a váň. Montáž garníž, nábytku, políc, skriniek a iných zariadení nám nerobí taktiež žiaden problém. Drobné práce po prerábke alebo samotné prerábky, vŕtanie a vešanie obrazov, murárske a maliarske práce, výmena starých okien a všetko ostatné, s čím si neviete dať rady sami.

Elektroinštalačné a elektromontážne práce nám nie sú tak isto cudzie a na rekonštrukcie bytu alebo domu sa dá s nami jednoducho dohodnúť.  Hocičo vám robí v domácnosti problém, my vám s tým pomôžeme.  A ak sa pýtate na výhody, máme ich pre hneď niekoľko.

Medzi najhlavnejšiu výhodu patrí kvalitne odvedená práca, ktorá vás nebude stáť množstvo peňazí. Nemusíte sa sami trápiť s opravami, jednoducho zdvihnete telefón alebo sa ozvete cez internet a o ostatné sa postaráme my. Nechajte to radšej na odborníkov 😊

Máte Záujem. Kontaktujte Nás TU

No Comments

Post A Comment